Náhradné diely
Menu

Doprava a platba

Mobilex.sk Vám pre Váš komfort a pohodlné dodanie tovaru dáva na výber z 2 možných spôsobov dopravy a dodania tovaru. Tento tovar Vám môže byť doručený:

  1. Kuriér UPS - doručenie na adresu do 24 hodín
  2. Zásielkovňa - doručenie zásielky na vybrané pobočky zásielkovňe do 2 pracovných dní

Doba dodania tovaru záleží od času spracovania objednávky. Objednávky spracovávame priebežne podľa poradia, v akom boli prijaté.

 

Doprava ZADARMO:

  • dodanie tovaru na adresu prostredníctvom spoločnosti Slovenská pošta (doručenie do 24-48 hodín) pri objednávke nad 50€ 

Pri žiadnej objednávke Vám nebude účtované BALNÉ, ktoré je ZADARMO.

Kuriérska služba: Kuriérske služby pre nás zabezpečuje spoločnosť SPS. Kuriér Vás pred jeho príchodom telefonicky kontaktuje a dohodne si s Vami miesto odovzdania tovaru v prípade, že sa líši od adresy uvedenej v objednávke. Preto sa kvôli čakaniu na vyzdvihnutie svojej zásielky nemusíte zdržiavať celý deň na jednom mieste, ale kuriér príde za Vami na miesto, kde sa práve nachádzate.

Doprava na adresu: Zasielanie tovaru na adresu predstavuje jednoduchú a cenovo výhodnú službu dopravy v rámci Slovenska. Balík s tovarom Vám doručí poštár/poštárka na vašu adresu ktorá bola zadaná pri vyplňovaní objednávkového formuláru.

Pri objednávke prijatej počas víkendu, sviatkov alebo dní pracovného pokoja sa ako prvý deň, teda deň potvrdenia objednávky počíta najbližší pracovný deň.

O priebežnom stave a situácii vybavenia a expedície Vašej objednávky Vás budeme informovať e-mailom alebo formou SMS.

Cenník poštovného a manipulačných poplatkov

Zásielkovňa 2,00€ (cena je platná iba pri platbe prevodom alebo platbe kartou)
Kuriér UPS  3,00€ (cena je platná iba pri platbe prevodom alebo platbe kartou)
Dobierka sa účtuje poplatkom 1,00